آنچه ما ارائه می دهیم؟


گروه تحقیق و توسعه گروه اول

Jinan North Jinfeng Sawing Machine Co.، Ltd. دارای 2 تیم تحقیق و توسعه با باند ماشین اره و گروه تیغه اره، 3 مهندس ارشد، 12 مهندس و 2 مهندس دستیار است. شرکت ما تا به حال 37 اختراع و نوآوری اختراع کرده است و از سوی وزارت علوم و فناوری استان شاندونگ به عنوان صنایع پیشرفته شناخته شده است. ماشین اره بچینگ 3، بچینگ اتوماتیک دسته ای و چیدن برای دستیابی به دستگاه برش باند پیوسته، ماشین دوار برش اره، ماشین مخصوص برای برش میله برقی و ماشین اره ماشین های اگزوز خودرو، و غیره در داخل و خارج از کشور مشهور هستند.


1,研发_副本.jpg


پردازش کامل

شرکت ما مواد اولیه با کیفیت بالا را تصویب می کند و هر فرآیند تولید لایه ها را کنترل و کنترل می کند. ما دارای خط تولید بین المللی خط تولید گروه باند اره و تیغه نوار، ربات جوش ویژه، تجهیزات تولید هوشمند برای مرکز پردازش، تمام صنایع دستی در مرکز مونتاژ بیش از 10 سال تجربه کاری است. تکنولوژی فوق العاده، عملیات خط لوله. با ماشینکاری کارآمد و دقیق، یک پایه محکم برای ایجاد یک ماشین اره برقی گروهی در سطح جهانی بگذارید.

2,工艺(001).jpg


پیکربندی حرفه ای

لوازم جانبی با کیفیت بالا و پیکربندی بالا. تمام لوازم جانبی و پیکربندی دستگاه برش نوار JINWANFENG نام تجاری بین المللی و داخلی شناخته شده است، تایوان FATEK PLC سیستم کنترل، Huayu Drive کاهش، Delixi الکتریک، موتور شانگهای Ruli و خود سیستم توسعه هیدرولیک.


3.jpg


تولید انبوه

کارگاه ما به شدت به مدیریت برنامه های تولید، طراحی مفهومی، رسم نقشه، ممیزی BOM، خرید ERP و پردازش و تولید توسط فرد خاص ارسال می شود. دستگاه برش باند معمولی حالت تولید انبوه را تصویب می کند و ماشین اره مخصوص باند سفارشی تصویب حالت مدیریت سبز "سبز" است که توسط کارگاه حرفه ای تولید می شود. گروه جینووانفنگ سری اره ماشین آلات و نوار اره، با کیفیت بالا و قیمت پایین، به خوبی توسط مشتریان چینی و خارجی دریافت می شود.

4,生产(002).jpg4,生产锯床(002).jpg


کیفیت بالا پایان صادرات

Jinfeng Sawing Industry در خدمت مشتریان اره جهانی مواد و به کیفیت بالا پایان. با ساختار علمی و معقول، پایداری و قابل اعتماد اره و عملکرد قوی تعمیر و نگهداری. نوار اره باند ما و تیغه نوار دو فلزی به طور گسترده ای در شرکت های آهن و فولاد، خطوط لوله نفت، ماشین آلات آبی، تولید خودرو، استخراج معادن، جعل سنگین، فولاد و دیگر سایش مواد بزرگ و کوچک استفاده می شود، آنها می توانند برای کاهش ساختار کربن استفاده شود فولاد، آلیاژ فولاد کم، فولاد آلیاژی بالا، فولاد آلیاژی ویژه، فولاد ضد زنگ، فولاد مقاوم در برابر اسید و انواع فلزات غیر آهنی. عملیات آسان، برش باریک، صرفه جویی در مواد، دقت بالا و تولید بالا. از طریق تنظیم سرعت بدون سرعت سرعت کمربند اره، محصولات ما مخصوصا برای ساییدن مواد بزرگ مناسب هستند و میتوانند هزینه کمربند اره را به طور موثر حفظ کنند.


خدمات مشتری محور

هنگامی که سفارش تایید شده است، شرکت ما کالاهای اساسی را در اسرع وقت ترتیب می دهد تا اطمینان حاصل شود که کالاها در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتری تحویل شود. به منظور تسهیل مشتریان ما، صنایع اره Jinfeng سرویس های یک مرحله ای شامل تولید، نصب، راه اندازی، بسته بندی، تحویل و خدمات پس از فروش را راه اندازی کرده است. شخص اختصاصی مسئول هر فرایند است تا مشتریان بتوانند بدون هیچ نگرانی از آنها خریداری کنند و از آنها استفاده کنند.


Copyright © Jinan شمال Jinfeng ماشین آلات اره، با مسئولیت محدود. همه حقوق محفوظ است.