نوار فولادی برش صنعتی صنعتی

نوار فولادی برش صنعتی صنعتی

ظرفیت برش: دور 600 میلیمتر
مستطیل W600 * H600mm

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

نوار برش فولادی صنعتی GZ4260


ساختار دوجداره ستون های افقی صنعتی فولاد ضد زنگ صنعتی GZ4260 با دو فیش ویزیت و دو سیلندر کم فشار در مقایسه با GZ4260 نسل اول بسیار متفاوت است. این نوار اره جدید دارای بهترین عملکرد و استفاده گسترده تر است.


اول ، می توان آن را برای برش مواد خام بزرگ اندازه گیری کرد، جدول کار از غلطک ها تشکیل شده است، آسان برای انتقال مواد سنگین حتی اگر آن را به صورت خودکار اره برقی است.


دوم ، با فک فوق العاده بزرگ، می تواند مواد را محکم نگه دارد، به این ترتیب برای اطمینان از برش پایدار.


سوم ، دو سیلندر فشار پایین بهترین انتخاب برای برش بسته نرم افزاری است، بسته نرم افزاری به اندازه کافی پایدار برای اطمینان از برش با دقت بالا است. هیچ فرصتی برای اره زدن وجود ندارد.


چهارم ، ستون اندازه بزرگ و ساختار گانتری برای برش بسیار قابل اعتماد است، به اندازه کافی جامد و قادر به تحمل مواد سنگین است.


industrial bandsaw.JPG


الزامات فنی:


ظرفیت برش: دور 600 میلیمتر

مستطیل W600 * H600mm


بزرگترین بهبودی نسبت به حالت عادی است: ظرفیت برش بسته نرم افزاری نیز می تواند 600 * 600 * 600 پیکسل باشد، به لطف فک های فوق العاده بزرگ و فوق العاده بالا، باید برای شما تعجب آور باشد


قدرت موتور اصلی: 5.5kw

قدرت موتور هیدرولیک: 1.5 کیلو وات

پمپ آب موتور: 0.09kw


سرعت چرخش تیغه نیز در اینجا متفاوت است، اگر سرعت تنظیم تیغه دیگر 40/60/80 m / min باشد، اگر این تنظیم توسط چرخ مخروط تنظیم شود، اما این سرعت تیغه GZ4260 28/52/74 / 85m / min است، مناسب برای برش طیف گسترده ای از مواد خام.


تنش تیغه: هیدرولیکی


ساختار اصلی:

فنجان قهوه بزرگ .jpgroller worktable .JPG


به طور کلی این نوار برش فولادی صنعتی GZ4260 یک انتخاب ایده آل برای تولید انبوه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات ما، با ما تماس بگیرید


Hot Tags: برش نوار فولادی صنعتی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، قیمت
پرس و جو
محصولات مرتبط

Copyright © Jinan شمال Jinfeng ماشین آلات اره، با مسئولیت محدود. همه حقوق محفوظ است.