نوار افقی افقی برای ورق فلزی

نوار افقی افقی برای ورق فلزی

دستگاه برش سفارشی نوار اره GZ4260-120 به ویژه برای برش ورق فولاد یا دیگر مواد فوق العاده گسترده استفاده می شود. توانایی برش: 600 * 1200

ارسال درخواستچت کن
جزئیات محصول

اطلاعات پایه:

دستگاه اره نوار افقی GZ4260-120

قابلیت برش: 600 * 1200mm

همانطور که برای طراحی ویژه، حداکثر عرض برش 1200mm می باشد، بنابراین می توان آن را برای برش ورق فولاد، مواد گسترده ای گسترده، لوله مربع، فولاد H اندازه بزرگ، فولاد زاویه و دیگر مشخصات بخش استفاده می شود.


the front of GZ4260-120.JPG


پایه دستگاه فولاد بالا است، قاب اره با ورق فولادی یکپارچه جوش داده شده و به همین ترتیب برای از بین بردن استرس جوش داده شده است. کل ساختار ماشین اره پایدار است و می تواند کارایی برش بالا را تضمین کند. ساختار اصلی انتقال گیرنده دنده کرم، راندمان بالا، ارتعاش کم، سر و صدای کم، ساختار منطقی و ظاهر زیبا است.


the side of GZ4260-120.JPG


این ماشین اره مخصوص برش فلز برش مخصوص با نوار نقاله غلتکی مناسب، که مطابق با الزامات استفاده شده، سفارشی شده است. این شامل سه نوار نقاله غلتکی الکتریکی و یک نوار نقاله غلتکی رانده شده است. یکی در مقابل دستگاه برای جمع آوری و سه پشت ماشین برای تغذیه. عرض، طول و رنگ سفارشی می شوند.

ما می توانیم کاملا مطابق با تمام نیازهای شما باشد. ما ماشین آلات اره باند را برای بیش از 20 سال تولید می کنیم تا بتوانیم بهترین محصولات و خدمات را برای شما ارائه دهیم.


the back of GZ4260-120.JPG


the roller conveyor of GZ4260-120.JPG


Hot Tags: لنز افقی برای صفحه فلزی، چین، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، قیمت
پرس و جو
محصولات مرتبط

Copyright © Jinan شمال Jinfeng ماشین آلات اره، با مسئولیت محدود. همه حقوق محفوظ است.